Agencja marketing zintegrowanego Smolar
Tekst:

Uważamy, że utalentowanych, kreatywnych, pełnych zapału osób
z ciekawymi pomysłami nigdy dość!
Datego jeżeli uważasz, że Twoja osoba może nas zainteresować,
prześlij CV i list motywacyjny na adres praca@smolar.pl

Poszukujemy:
Tytul:
Stażysta / Asystent ds. Trade Marketingu / Marketingu
Tekst:

Jeżeli kończysz studia i chcesz zacząć karierę w branży promocyjno-reklamowej, oferujemy Ci możliwość płatnego stażu w naszej agencji z możliwością pełnego zatrudnienia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub student/ka IV-V roku
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Power Point, Excel i Word)
  • nieszablonowość w myśleniu i otwartość na nowe rozwiązania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w realizowane zadania
  • umiejętność logicznego myślenia, pracy na liczbach, szybkiej analizy i wyciągania wniosków
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • poczucie humoru

Oferujemy:

  • rozwijającą pracę nad projektami dla najlepszych marek w Polsce
  • wyjątkowo dobrą atmosferę i pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość doskonalenia zawodowego

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@smolar.pl, z dopiskiem "Asystent ds. Trade Marketingu" w temacie wiadomości.

Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101. poz. 926 ze zm.)."

Tytul:
Junior graphic designer
Tekst:

W związku z rozwojem działu kreatywnego poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Junior Graphic Designer

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy opracowywaniu Key Visuali na potrzeby akcji promocyjnych
  • projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów BTL

Wymagania:

  • znajomość programów Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, InDesign)  na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym
  • podstawowa wiedza z zakresu przygotowania materiałów do druku
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym
  • wysokie poczucie estetyki
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w siedzibie firmy w Łodzi

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: praca@smolar.pl z dopiskiem "JGD" w temacie wiadomości.

Aplikacje bez portfolio nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Kontakt

Smolar Agencja Promocyjno Reklamowa
Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

ul. Inżynierska 15
93-569 Łódź
Lokalizacja firmy Smolar
tel.: (42) 636 90 97
tel.: (42) 636 90 93

faks (42) 636 90 97 wew. 17
Zespół Obsługi Promocji SAMSUNG
samsung@smolar.pl
tel.: (42) 253 49 00

93-569 Łódź

New Business
newbusiness@smolar.pl
e-mail: biuro@smolar.pl

Certyfikat ISO/IEC

Aplikacja Smolar Profil agencji na Linkedin Nasz kanał na YouTube Profil Agencji na Instagramie