Profil agencji na Linkedin Nasz kanał na YouTube Profil Agencji na Instagramie
Agencja marketing zintegrowanego Smolar

Aktualności

Promocja marki Osram "Wejdź na wyższe obroty!"

22.06.2011

1 października rozpoczął się pierwszy konkurs połączony z promocją sprzedaży zorganizowany przez naszą agencję dla marki Osram. Promocja trwa do 30 listopada 2010 r. i skierowana jest do partnerów biznesowych. Na uczestników projektów czekają atrakcyjne nagrody – dziesięć wyjazdów na Formułę 1 na GP Hiszpanii, pięć telewizorów plazmowych Samsung, dwadzieścia produktów Osram oraz nieograniczona liczba bonów Sodexo!

Aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na nagrody, wystarczy:

1. Wypełnić odpowiedni Druk Zgłoszenia w zależności, czy uczestnik przystępuje jako osoba fizyczna, czy jako firma.

2. Wypełniony Druk Zgłoszenia wysłać do 20.10.2010 r. na adres organizatora: Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa, ul. Inżynierska 15, 93-569 Łódź.

3. Realizować sprzedaże promocyjne i odnotowywać je w specjalnie przygotowanym Zestawieniu Sprzedaży Uczestnika.

4. Wypełnione i podpisane przez uczestnika oraz dystrybutora Zestawienie Sprzedaży Uczestnika wysłać do 10.12.2010 r. na adres organizatora: Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa, ul. Inżynierska 15, 93-569 Łódź.

 

< >

Kontakt

Smolar Agencja Promocyjno Reklamowa
Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

ul. Inżynierska 15
93-569 Łódź
Lokalizacja firmy Smolar
Zespół Obsługi Promocji SAMSUNG
samsung@smolar.pl
tel.: (42) 253 49 00

Polityka plików cookies   |   Blog
ul. Inżynierska 15
93-569 Łódź
Lokalizacja firmy Smolar


tel.: (42) 636 90 97
tel.: (42) 636 90 93
faks (42) 636 90 97 wew. 17

New Business
newbusiness@smolar.pl
e-mail: biuro@smolar.pl

Certyfikat ISO/IEC
Zespół Obsługi Promocji SAMSUNG
samsung@smolar.pl
tel.: (42) 253 49 00

Polityka plików cookies   |   Blog
Aplikacja Smolar Profil agencji na Linkedin Nasz kanał na YouTube Profil Agencji na Instagramie